31-янв 2024 yil 56

RASMIY MUNOSABAT

Ijtimoiy tarmoqlarda Urganch tumani Baxshilar mahallasidagi Baxshilar ko‘chasining ta’mirtalabligi aytilib,ushbu ko‘chani asfaltlab berishni so‘rab qilingan murojaatni o‘rganish bo‘yicha ishchi guruhi tuzilib, mas’ul tashkilot rahbarlari ishtirokida o‘rganish ishlari olib borildi.
O‘rganish jarayonida 2024-2025-yillarda Urganch tumani hududidagi ichki xo‘jalik yo‘llaridagi mavjud ta’mirtalab yo‘llarni ta’mirlash to‘g‘risida reja tasdiqlangani va ushbu hujjatga ko‘ra "Baxshilar" mahallasidagi Alpomish ko‘chasi 10-yo‘lak 1-berk ko‘chasini ta’mirlash rejaga kiritilgani aniqlandi. Xabarda nazarda tutilgan Baxshilar ko‘chasini kelgusida tasdiqlanadigan dasturlarga kiritish belgilanganini ma’lum qilamiz.

Urganch tumani hokimligi axborot xizmati