Ўзбекистон Республикаси Сайлов кодексининг 21, 25-моддаларига, шунингдек, Фуқароларнинг ўзини ўзи бошқариш органларининг тавсиясига мувофиқ, халқ депутатлари Урганч туман Кенгашига сайлов ўтказувчи Урганч туман  сайлов комиссияси

Қ А Р О Р   Қ И Л А Д И:

                                                                                                                                                                                               

  1. Халқ депутатлари Урганч туман Кенгашига сайлов ўтказувчи 30 та округ сайлов комиссиялари тузилсин ва уларнинг шахсий таркиби қуйидаги тартибда тасдиқлансин:

 

1-Бекобод округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи,

 Оқ ёп маҳалласи, Турон Замин кўчаси, 83-уй., тел: +(99895) 606-66-39

Раиси

1.

Розметов Максудбек

-

Урганч тумани 10-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Раис ўринбосари

2.

Каримов Давлатбой

-

Урганч тумани 10-сон мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари

Котиби

3.

Сапарова Қумрихон Абдримовна

-

Урганч тумани 10-сон  умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Аъзолари

4.

Собуров Роззақбай

-

Урганч тумани “Оқ ёп”  махалла фуқаролар йиғини раиси

5.

Аминов Абдурасул Матсалимович

-

Урганч тумани 10-сон  умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

6.

Хударганова Саломат Хусаиновна

-

Урганч тумани “Оқ ёп” маҳалласи 
ҳотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси

7.

Қурбанов Қудрат Бабажанович

-

Урганч тумани Оқ ёп маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

8.

Алимова Умида  Раматовна

-

Урганч тумани 41-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

9.

Маткаримов Маматёз Эгамберганович

-

Урганч тумани  қишлоқ хўжалиги 
касб-ҳунар коллежи  хўжалик ишлари бўйича директор ўринбосари

2-Навоий округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани 20-сон умумий ўрта таълим мактаби,

 Заргарлар маҳалласи, Олтин водий кўчаси 31-уй., тел: +(99893) 755-74-35

Раиси

1.

Жуманиязов Ўтктамбой Атажанович

-

Урганч тумани 20-сон мактаби  чакириққа қадар бошланғич тайёргарлик бўлими раҳбари

Раис ўринбосари

2.

Ражапов Зарип Жуманиязович

-

Урганч тумани 20-сон  умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Котиби

3.

Қутлимуратов Жасур Саттарович

-

Урганч тумани 20-сон  умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Аъзолари

4.

Юсупов Отамурод Махмудович

-

Урганч тумани “Султон таннов” фермер хўжалиги ишчиси

5.

Киличов Эгамберган Рахимберганович

-

Урганч тумани қишлоқ хўжалиги касб-ҳунар коллежи махсус фан ўқитувчиси

6.

Адамова  Дилноза  Ахмедовна

-

Урганч тумани 41-сон  умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

7.

Ботирова Мунира  Рўзибаевна

-

Урганч тумани 41-сон  умумий ўрта таълим мактаби Ёшлар иттифоқи етакчиси

8.

Авезова Шарофат Раззакбергановна

-

Пенсияда. Урганч тумани “Заргарлар” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.

Бекчанова Райхон  Атабаевна

-

Урганч тумани 41-сон  умумий ўрта таълим мактаби кутубхоначиси

3-Қоромон округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани 14-сон умумий ўрта таълим мактаби,

Беруний маҳалласи, Гулистон кўчаси 24-уй., тел: +(99893) 285-61-11

Раиси

1.

Нуруллаев Бекпўлат Рўзметович

-

Урганч тумани 14-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Қурбонбоева Дилором Рахимбоевна

-

Урганч тумани 14-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқув тарбиявий ишлар бўйича директор ўринбосари

Котиби

3.

Оллаберганова Гулрух Баходировна

-

Урганч тумани “Беруний” маҳалласи 
ҳотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси

Аъзолари

4.

Бобожонов Нематжон Шоназарович

-

Урганч тумани 14-сон  умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

5.

Отаев Нодирбек Норбоевич

-

Урганч тумани 14-сон  умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

6.

Отажанов Нураддин Тохирович

-

Урганч туманида якка тадбиркор

7.

Тоирова Дилдора Одилбековна

-

Урганч тумани “Қоромон” маҳалла фуқаролар йиғини  котибаси

8.

Одамов Комилжон

-

Урганч тумани Ободонлаштириш бошқармаси ишчиси

9.

Тоиров Отабой Жанбекович

-

Урганч тумани “Беруний” махалла фуқаролар йиғини котиби

4-Каттабоғ округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани иқтисодиёт ва тадбиркорлик касб-ҳунар коллежи,

Каттабоғ маҳалласи, рақамсиз уй., тел: +(99899) 452-04-19

Раиси

1.

Мадраҳимова Ширин Ибрагимовна

-

Урганч тумани 23-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқув-тарбия ишлари бўйича директор ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Дўсчанов Ярашбек Абдуллаевич

-

Урганч тумани 14-сон  умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Котиби

3.

Сабирова Зулфия

-

Урганч тумани “Каттабоғ” маҳалласи 
ҳотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси 

Аъзолари

4.

Матяқубова Назира Отабаевна

-

Урганч тумани “Катабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

5.

Қурбанов Бобомурот

Султонбоевич

-

Урганч тумани “Катабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

6.

Саъдуллаев Отаназар

-

Урганч тумани “Ислом Садуллаев” фермер хўжалиги иш бошқарувчиси

7.

Жуманиёзова Гулчехра Олимовна

-

Урганч тумани “Зубайда Маржона” хусусий мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

8.

Бобожонов Абдушариф

-

Урганч тумани “Катабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг кексалар ва фахрийлар масалалари бўйича ўринбосари

9.

Болтаев Улуғбек Бектурдиевич

-

Урганч тумани 23-сон мактаби  чакириққа қадар бошланғич тайёргарлик бўлими раҳбари

5-Оёқбоғ округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби,

Чўлобод маҳалласи, рақамсиз уй., (0362) 35-27-137

Раиси

1.

Хусинов Хурмат Хажибоевич

-

Урганч тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Қозоқова Саломат Мадримовна

-

Урганч тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Котиби

3.

Ёқубов Сарвар Отаназарович

-

Урганч тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Аъзолари

4.

Оллаёров Искандар Кадирович

-

Хоразм вилояти маҳалла хайрия жамоат фонди мутахассиси

5.

Таганова Оғулжон

-

Пенсияда, маҳалла фаоли

6.

Хабибова Фароғат

Ибрагимовна

-

Урганч тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

7.

Рахманов Кадамбой

-

Пенсияда, маҳалла фаоли

8.

Полвонова Барно

-

Урганч тумани “Чўлобод” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

9.

Юнусов Рустамбой Матяқубович

-

Урганч тумани 1-сон уй-жой мулкдорлар ширкати ижрочи директори

6-Ғойбу округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби,

 Тандирчи маҳалласи, Алпомиш кўчаси 6-уй., +(99895) 602-14-16

Раиси

1.

Бекчанова Наргиза Бахадировна

-

Урганч тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Бекчанов Сардор Полвонназарович

-

Урганч тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Котиби

3.

Абдуллаева Манзура Отабаевна 

-

Урганч тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Аъзолари

4.

Ражапов Шокир Раманович

-

Урганч тумани “Шохиста Гўзал Диёр” фемер хўжалиги раҳбари  

5.

Абдуллаев Шоназар Базарбаевич

-

Урганч туманида якка тадбиркор

6.

Хўжаев Рузмат 

-

Пенсияда, Урганч тумани “Тандичилар” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

7.

Атажанов Атабой Юлдашевич  

-

Урганч туманида якка тадбиркор

8.

Рузметов Кадам Хажиматович

-

Пенсияда, Урганч тумани “Тандичилар” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.

Аллаберганова  Зухра Адилбековна 

-

Урганч тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

7-Адолат округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани 15-сон умумий ўрта таълим мактаби,

Адолат маҳалласи, Оқсоқоллар кўчаси, рақамсиз уй., (0362) 35-23-699

Раиси

1.

Хайитов Санжар Сапарбоевич

-

Урганч тумани 15-сон мактаби  чакириққа қадар бошланғич тайёргарлик бўлими раҳбари

Раис ўринбосари

2.

Атаханов Сабур Рўзматович

-

Урганч тумани “Оқ мактаб” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Котиби

3.

Саидова Саида Хайитбоевна

-

Урганч тумани 15-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Аъзолари

4.

Каримов Шокир Юсупбоевич

-

Урганч тумани “Оқ мактаб” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

5.

Аллбаерганова Саодат

-

Урганч туманида якка тадбиркор

6.

Бекчанова Нодира Юсупбаевна

-

Урганч тумани 26-сон қишлоқ оилавий поликлиникаси хамшираси

7.

Бобожонова Юлдуз Ўктамбоевна

-

Урганч тумани 26-сон қишлоқ оилавий поликлиникаси хамшираси

8.

Ғаффорова Дилрабо Аллабердиевна

-

Урганч тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

9.

Бобожонова Барно

Атажановна

-

Урганч тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

8-Оқ мактаб округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби,

Шахидонлар маҳалласи. Туркманлар кўчаси 1-уй., (0362) 35-24-815

Раиси

1.

Рўзметов Санжарбек Палванназарович

-

Урганч тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Хўжаниязова Зулхумор Юлдашевна

-

Урганч тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Котиби

3.

Матяқубова Малика Ғойибовна

-

Урганч тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Аъзолари

4.

Матчанов Наримон Зарипович

-

Урганч туманида якка тадбиркор

5.

Бозарова Муяссар Худайбергановна

-

Урганч тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

6.

Курязов Озод Мадримович

-

Урганч “Агрокимёҳимоя” АЖ ҳисобчиси

7.

Рўзметов Зарип

-

Пенсияда, Маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

8.

Матчанов Машарип

-

Пенсияда, Маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.

Бекчанова Марям Қодирбергановна

-

Урганч тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

9-Дўстлик округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани 29-сон умумий ўрта таълим мактаби,

Туркманлар маҳалласи, Туркманлар кўчаси 48-уй., +(99895) 602-31-50

Раиси

1.

Атабаев Атагалди Эгамберганович

-

Урганч  тумани   29-сонли  умумтаълим   мактабида  маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Сапарбоев Шавкат Бекберганович

-

Урганч тумани 29-сон мактаби  чакириққа қадар бошланғич тайёргарлик бўлими раҳбари

Котиби

3.

Сапарбоев Иззатбек Бекберганович

-

Урганч тумани 29-сон мактаби ўқитувчиси

Аъзолари

4.

Жуманиязов Абдулла Уразметович

-

Урганч тумани 18-сон мусиқа ва саънат мактаби ишчиси

5.

Купалова  Фарохат            Эрка қизи

-

Урганч тумани 25-сон оилавий поликлиникаси  хамшираси

6.

Уразметов Одилбек Кадирберганович

-

Урганч тумани “Туркманлар”  маҳалла фуқаролар ёиғини раиси 

7.

Бекназарова Феруза Жуманазаровна

-

Урганч тумани 25-сон оилавий поликлиникаси шифокори

8.

Жаббаров Олланазар

-

Урганч тумани “Зубайда-Фарида” фермер хўжалиги раҳбари

9.

Эгамбердиев Хамро

-

Урганч туманида якка тадбиркор

10-Қиёт округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани Саноат ва ахборот технологиялари 
касб-ҳунар коллежи, Қиёт маҳалласи, Зафарли кўчаси 27-уй., (0362) 35-37-353

Раиси

1.

Эрназаров Хусин

-

Урганч тумани “Қиёт” маҳалла фуқаролар йиғини  раиси

Раис ўринбосари

2.

Яқубов Жавлон Матназарович

-

Урганч тумани 33-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Котиби

3.

Шарипова Санобар Қувондиқ қизи

-

Урганч тумани 33-сон умумий ўрта таълим мактаби ёшлар иттифоқи етакчиси

Аъзолари

4.

Машарипова Амина

-

Урганч тумани “Кайчили” маҳалласи 
ҳотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси

5.

Ражабова Роза Каримовна

-

Урганч тумани 33-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

6.

Хажиева Азиза Қуранбоевна

-

Урганч тумани “Қиёт” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

7.

Полванова Зулхумор Саъдуллаевна

-

Урганч тумани 13-сон умумий ўрта таълим мактаби кутубхоначиси

8.

Саидов Отабек Хайитбоевич

 

-

Урганч туманида якка тадбиркор

9.

Яхшимуратова Гулбахор Хаитбоевна

-

Урганч тумани 13-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

11-Пахтакор округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани 13-сон умумий ўрта таълим мактаби,

Қайчили маҳалласи, Мармар кўчаси 3-йўлак, 6-уй., (0362) 35-37-255

Раиси

1.

Нуржонов Зарип Маткурбонович

-

Урганч тумани 13-сон мактаби  чакириққа қадар бошланғич тайёргарлик бўлими раҳбари

Раис ўринбосари

2.

Эшметов Мурод Бахтиярович

-

Урганч тумани саноат ва ахборот технологиялари касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари

Котиби

3.

Қутлимуратова Анажон Абдуллаевна

-

Урганч тумани 33-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Аъзолари

4.

Жабборова Сайёра Матназаровна

-

Урганч тумани 33-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

5.

Куранбоев Қахрамон Ражабович

-

Урганч тумани саноат ва ахборот технологиялари касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

6.

Каландарова Ибодат Аллабергановна

-

Урганч тумани 33-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

7.

Сайитмуратов Анвар Аминович

-

Урганч тумани хўжалик ҳисобидаги идоралараро шахсий таркиб ҳужжатлари

архиви директори

8.

Бекчанова Дилфуза Келдибековна

-

Урганч тумани “Бакайлар” маҳалласи 
ҳотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси

9.

Зарипов Зарифбой Хусаинович

-

Урганч туманида якка тадбиркор

12-Ал-Хоразмий округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани 40-сон умумий ўрта таълим мактаби,

 Тажриба станция маҳалласи, рақамсиз уй., (0362) 225-84-59

Раиси

1.

Эшчанова Озода Абдуллаевна

-

Урганч тумани 40-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Раис ўринбосари

2.

Амангалдиева Шохиста Бахрамовна

-

Урганч тумани 40-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Котиби

3.

Артиқова Қундуз Шарифбоевна

-

Урганч тумани 40-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Аъзолари

4.

Жуманиязов Нурбек Аминбоевич

-

Урганч шаҳар Алоқа касб-хунар коллежи  ўқитувчиси

5.

Бектурдиева Зухра Юлдошевна

-

Урганч тумани “Тажриба станцияси” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

6.

Рахманова Нодира Отабековна

-

Урганч шаҳар 25-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

7.

Болтаева Шахло Қаландаровна 

-

Урганч тумани 23-сон мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

8.

Аллаёров Мўмин

Ренатович

-

Тошкент Ахборот технологиялари университети Урганч филиали ўқитувчиси

9.

Саидова Севара

Сапарбоевна

-

Урганч тумани 40-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

13-Оқолтин округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани 5-сон умумий ўрта таълим мактаби,

 Боғдорчи маҳалласи, Ватан тараққиёти кўчаси 19-уй., (0362) 35-35-385

Раиси

1.

Артиқов Қахрамон Худаёрович

-

Урганч тумани 39-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Раис ўринбосари

2.

Полванова Нигора Отажановна

-

Урганч тумани 5-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Котиби

3.

Йўлдошев  Ғулом  Алишерович

-

Урганч тумани 39-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Аъзолари

4.

Хўжамуратова Зинатжон

-

Урганч тумани "Оқ олтин" маҳалласи 
ҳотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси

5.

Эрназаров Мадамин Ганжаевич

-

Урганч тумани “Ганжа Аравали” фермер хўжалиги раҳбари

6.

Сабиров Зокир Қаландарович

-

Урганч тумани “Ганжа Аравали” фермер хўжалиги иш бошқарувчиси

7.

Машарипова Туйма Собировна

-

Пенсияда. Маҳалла фаоли.

8.

Адамбаева Дилором Эркаевна

-

Урганч тумани "Боғдорчи" маҳалласи 
ҳотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси

9.

Сабиров Самандар Қаландарович

-

Пенсияда. Маҳалла фаоли.

14-Юқорибоғ округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани 16-сон умумий ўрта таълим мактаби,

Бободеҳқон маҳалласи, Маърифат кўчаси 16-уй., (0362) 35-24-714

Раиси

1.

Қурбанов Сарвар Бахтиёрович

-

Урганч тумани 16-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Раис ўринбосари

2.

Янгибоева Замира Шариповна

-

Урганч тумани 16-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Котиби

3.

Болтаева Холжон

Абдуллаевна

-

Урганч тумани “Бободеҳқон” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Аъзолари

4.

Рахимов Янгибой

-

Пенсияда. Маҳалла фаоли.

5.

Янгибоева  Дилбар Рузимовна

-

Урганч тумани 16-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

6.

Юсупова Дурдона Янгибоевна

-

Урганч тумани "Бободехқон" маҳалласи 
ҳотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда 
маънавий-аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси

7.

Хаитбоев Азамат Зарипович

-

Урганч туманида якка тадбиркор

8.

Нурметова Гулбахор Кенжаевна

-

Урганч тумани 30-қишлоқ оилавий поликлиникаси хамшираси

9.

Жуманазаров Юсупбой Одамбаевич

-

Урганч тумани “Умидбек Одамбой” фермер хўжалиги раҳбари

15-Урганч округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани 18-сон умумий ўрта таълим мактаби,

Х.Олимжон маҳалласи, Етти чинор кўчаси, 1-йўлак, рақамсиз уй., +(99895) 606-85-56

Раиси

1.

Рўзметов Хасанбой Сабирович

-

Урганч тумани 18-сон мактаби  чакириққа қадар бошланғич тайёргарлик бўлими раҳбари

Раис ўринбосари

2.

Аширова Ойдин Рашид қизи

-

Урганч тумани 18-сон мактаби психологи

Котиби

3.

Матюсупов Дадахон Баходирович

-

Урганч тумани 18-сон мактаби ёшлар иттифоқи етакчиси 

Аъзолари

4.

Ваисова Зулфия Қурамбаевна

-

Урганч тумани 18-сон мактаби ўқитувчиси

5.

Кусимбетов Бахтибай Алипбоевич

-

Урганч тумани “Боғдорчи” маҳалла фуқаролар йиғини харбий ҳисоб бўлими бошлиғи

6.

Бабаджанов Нурмухаммад Юсупович

-

Хоразм вилоят Соғлиқни сақлаш бошқармаси “Ихтисослаштирилган Автотранспорт Корхонаси” ҳодими

7.

Эгамова Зухра Худашкуровна

-

Урганч тумани 11-сон мактабгача таълим муассасаси  мудираси

8.

Хусинов Сардор Мақсуд ўғли

-

Урганч тумани 30-сон қишлоқ оилавий поликлиникаси шифокори

9.

Хакимов Собир Рўзметович

-

Урганч туманида якка тадбиркор

16-Анжирчилар округ сайлов комиссияси

(Урганч тумани 32-сон умумий ўрта таълим мактаби,

Араблар маҳалласи, рақамсиз уй., +(99895) 602-31-87

Раиси

1.

Юлдашев Эргаш Рўзматович

-

Урганч тумани 32-сон мактаби ўқитувчиси

Раис ўринбосари

2.

Матназаров Тохир Хасанович

-

Урганч тумани 32-сон мактаби психологи

Котиби

3.

Эрназарова Саломат Солиевна

-

Урганч тумани 32-сон мактаби ўқитувчиси

Аъзолари

4.

Болтаева Вазира Зариповна

-

Урганч тумани 32-сон мактаби ўқитувчиси

5.

Ражапова Муқаддас Мадрахимовна

-

Урганч тумани "Араблар" маҳалласи 
ҳотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси

6.

Янгибоев Қуронбай

-

Пенсияда. Маҳалла фаоли

7.

Рахимов Бекберган

-

Пенсияда. Маҳалла фаоли

8.

Бобониёзов Самандар Алламович

-

Урганч тумани “Араблар” махалла фуқарола?