27-июн 2024 yil 62

27-iyun “Matbuot va ommaviy axborot vositalari xodimlari kuni” bilan chin qalbimdan samimiy mubarokbod etaman.

Urganch tumaninig yanada chiroy ochishi, aholi turmush farovonligining yuksalishi, tumanimizda olib borilayotgan ijtimoiy-iqtisodiy rivojlanishlar zamirida jurnalist va blogerlarning fidokorona mehnatlari mujassam.Ayniqsa, xalqaro miqyosda axborot xuruji avj olgan bugungi kunda yurtdoshlarimizni to'g'ri va xolis axborot bilan ta'minlash, ularning ma'naviy olamini boyitishda yoritilayotgan dolzarb mavzudagi materiallar muhim ahamiyat kasb etmoqda.

Yurtimiz ravnaqi yo'lidagi faoliyatingizda ulkan zafarlar yor bo'lsin.Ijodiy baraka,mustahkam sog'liq va xonadoningizga qut-baraka tilaymiz.

Hurmat va ehtirom ila,
Urganch tuman hokimi Sultanov Gayratjon Po'latovich