06-июн 2024 yil 30

"Yoshlarga eng ko'p yordam ko'rsatgan tadbirkor" nominasiyasi 3-sektor g'olibi aniqlandi.

Urganch tumanida Yoshlarga oid davlat dasturi hamda IIOlari tomonidan otaliqqa olingan yoshlar bandligini ta'minlash borasida bir qator ishlar amalga oshirilmoqda. Xususan O'zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vaziri P.Bobojonovning 2024-yil 9-may kunidagi 150-sonli farmoyishi ijrosini ta'minlash maqsadida tadbirkorlar faoliyati ishchi guruh tomonidan o'rganildi.O'rganish yakunlariga ko'ra "Yoshlarga eng ko'p yordam ko'rsatgan tadbirkor" nominasiyasida "Lobar and Akbar" MCHJ belgilab berilgan baholash mezoni natijalariga asosan tumandagi 3-sektor bosqichi g'olibi deb topilib, tuman IIB boshlig'ining tashakkurnomasi bilan taqdirlandi.