28-авг 2024 yil 48

Urganch tuman "Tashabbusli byudjet" 2024-yil 1-mavsumda golib bulgan "Uyshin" mahallasida joylashgan 8-son umum ta'lim maktabi moddiy texnika bazasi buyicha jikhozlar to'liq sotib olindi.

#Tashabbusli_budjet

Xabaringiz bor tashabbusli budjet loyihasining 2024-yil 1-mavsumda Urganch tumanidagi 8-son umum  ta'lim maktabi  jamoasi g‘olib deb topilgan edi.

Ma'lumot uchun : Loyiha asosida ta'lim muassasamizga 1 mlrd 233 mln so‘m qiymatida 155 turdagi, o‘quvchilarimiz ta'lim sifatini yanada yaxshilashga xizmat qiladigan jihozlar olib kelindi.

Urganch tumani hokimligi axborot xizmati